Klávesnice

EZS je základním aktivním prvkem zajištění majetku a osob. Hlavním prvkem námi dodávaných EZS jsou výrobky kanadské společnosti PARADOX Security Systems, která na trh EZS dodává své výrobky od roku 1989. Od svého vzniku se neustále roz-šiřuje a dnes se vypracovala mezi přední výrobce zabezpečovací techniky ve světě. Neus-tálými inovacemi a vývojem spoluvytváří nejnovější trendy a určuje nové kategorie výrobků a technologií, v této oblasti je světovým lídrem na trhu.

Dodáváme několik typových řad ústředen EZS (tři řady pro metalické rozvody, jedna řada pro bezdrátové systémy) s kompletní škálou příslušenství a doplňků. Jednot-livé řady se liší především dle velikosti zabezpečeného objektu a dále dle komfortu užívání. Ke všem řadám dodáváme širokou škálu detektorů a čidel ve vnitřním i venkov-ním provedení, požární čidla, detektory tříštění skla, otřesová čidla pro ochranu trezorů, čidla s odolností proti domácím zvířatům atd. Ústředny jsou dále doplněny ovládacími klávesnicemi, případně bezdrátovými „klíčenkami“. V případě zájmu klienta můžeme každou z dodaných EZS připojit na PCO (Pult centralizované ochrany).

Součástí dodávky je vždy zaškolení obsluhy a uživatelský manuál v českém jazyce. Na všechny výrobky je možno doložit certifikát pro provoz zařízení v ČR.

Akce

Promo 2022

Padroni 2003

Kontakt zde

PADRONI, s.r.o.

Kollárova 1790
547 01  Náchod
Královéhradecký kraj

Dle domluvy.

E-mail: info@padroni.cz

Telefon:+420 603 703 970

Web: www.padroni.cz

Jsme plátci DPH

Provozovna